Sale!

Ekologiški makaronai SPAGHETTI 500g

2.50  2.25 

Ekologiški sicilietiški  Spaghetti makaronai gaminami naudojant tik geriausius ekologiškus Sicilijos kviečius, kruopščiai atrinktus ir apdorotus amatininkų metodu. Šie i makaronai puikiai dera su natūraliais ir paprastais ingredientais, tokiais kaip sodo daržovės ar baklažanai, mėsos kukuliai ar jūros gėrybės.

Sudėtis: kietųjų kviečių miltai, vanduo. Ekologinis ūkininkavimas – Sudėtyje yra glitimo

Virti 8 min.

https://barbagallo1911.it/

 

Categories: , , Tags: , Product ID: 3446

Description

A.Barbagallo Di Mauro įmonė gaminanti makaronus ir miltus iš senovinių kviečių yra įkurta 1911 metais Fiumefreddo mieste, Sicilijoje.

Visam laikui atsisakę pramoninių gamybos metodų ir pasirinkę senąjį gamybos būdą, kuris tausoja aplinką ir Sicilijos kultūrų biologinę įvairovę, miltų ir makaronų gamybą pavertė visiškai ekologiška, nes naudojami tik Sicilijoje auginami ekologiški grūdai, kurie kūlimo metu gaunami tik iš savo bei kitų kruopščiai atrinktųekologinių ūkių. Todėl visi šie makaronai turi mažą glikeminį indeksą bei yra maistingesni.

Dėl laipsniško malimo ir makaronų gamybos proceso, trunkančio net 24 valandas, naudojant gryną Etnos vandenį ir džiovinimą žemoje temperatūroje tik bronzinėse formose, mūsų makaronai išlaiko savo maistines savybes ir nesupainiojamą bei autentišką kokybiškų kviečių kvapą.

Dar 1989 A. Barbagallo Di Mauro įmonė gavo ekologinį Prancūzijos sertifikavimo agentūros „Nature & Progrès“ sertifikatą. Taip pat dauguma makaronų pakuočių  yra daromos iš suyrančio plastiko arba popieriaus.

Spaghetti makaronai puikiai dera su natūraliais ir paprastais ingredientais, tokiais kaip sodo daržovės ar baklažanai, mėsos kukuliai ar jūros gėrybės.

https://barbagallo1911.it/

Additional information

Weight 0.5 kg
Manufacturer

Barbagallo di Mauro (Sicily)

Country of origin

Sicily, Italy

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ekologiški makaronai SPAGHETTI 500g”

Your email address will not be published.