Vynas mums yra daugiau nei darbas…

Sveiki atvykę į Vyno namus ZENOTECA

Užupio Respublika garsėja ne tik menininkų studijomis ir galerijomis, bet ir puikiais restoranais ar barais, jaukiomis specializuotomis saldumynų, sūrių ar vyno krautuvėlėmis.

Užupio Respublikoje įsikūrėme ir mes – itališko vyno namai ZENOTECA (Užupio g. 25. Vilnius). Mums patinka posakis, kad ,,Vynas – tai kelionė, ne tikslas…“. Todėl ir kviečiame į kelionę drauge.

Pirmieji itališko vyno namai ZENOTECA (Užupio g. 25. Vilnius) – įsikūrė Užupio Respublikoje, kuri garsėja savo puikiais restoranais, barais, jaukiomis specializuotomis krautuvėlėmis, meno galerijomis ir dirbtuvėmis.Taip pat mus galite rasti ir šalia Operos ir baleto teatro (Vienuolio g. 14) ir Vilniaus Outlet Pilaitėje.

Vyno namuose Zenoteca prekiaujame tik išskirtiniu itališku vynu iš nedidelių specializuotų, tačiau pripažinimą pelniusių šeimyninių ūkių.

Zenoteca komanda kruopščiai atrenka vynus, asmeniškai pažįsta ir bičiuliaujasi su vyndariais, iš kurių perkamas vynas. 

Mūsų vyndariai labai vertina savo vardą, nedaro kompromisų dėl kokybės ir stovi nuošalyje “greito ir pigaus“ vartojimo kultūros autostradoje.

Mes palaikome SlowFood judėjimą ir jų vyndarius, todėl jų vynų rasite ir pas mus. Plečiame bendradarbiavimą su vyndariais, kurie pasirinko dar sudėtingesnį kelią ir gamina biologinius, biodinaminius (pagal ES reikalavimus) bei natūralius vynus.

Zenoteca vyninėje yra geriausias ir didžiausias vynų pasirinkimas iš Sicilijos, Veneto ir Pjemonto regionų, puikūs vynai iš Sardinijos, Lombardijos, Toskanos, Friulio, Trentino- Alto Adige ar lietuvių pamėgto Puglios regiono.  Dauguma mūsų pristatomų vyndarių yra FIVI (Fedarazione Italiana Vignaioli Indedipendenti) nariai. Jie patys augina vynuoges, patys gamina vynus, išpilsto ir brandina savo vyno namuose, patys prekiauja, garantuoja kokybę ir pagarbą regiono vyno gamybos tradicijoms.

Taip pat ZENOTECA gali jums pasiūlyti tyrą skirtingų alyvuogių rūšių aliejų, džemus, užtepėles bei kitus itališkus delikatesus. 

Vynas tai kelionė, o ne tikslas!  

Mūsų komanda

Zenoteca 3

Zenoteca klubo nariams, planuojantiems kelionę į Italiją, galime suorganizuoti ne tik puikią vyno degustaciją pas mūsų partnerius – vyndarius, bet ir nakvynę išskirtinai puikiuose vynuogynuose, kuriuos supa nepakartojamas kraštovaizdis. Daugiau informacijos: info@zenoteca.lt

Zenoteca 1

Zenoteca vyninė - puiki vieta švęsti gimtadienius ar kitas šventes. Žmonių skaičius - iki  25. Dėl rezervacijos kreiptis: info@zenoteca.lt

Zenoteca 2

Zenoteca Jums ar Jūsų kolektyvui gali organizuoti išskirtines vyno degustacijas. Profesionalus Someljė supažindins Jus su vyno pasauliu ir geriausia, ką sukūrė gamta, pasitelkusi žmogaus rankas, bei kantrybę. Dėl degustacijų kreiptis: info@zenoteca.lt